Také provozujeme:

  


Vinárna a vinotéka Tekutá historie - Jaroměř

Vinotéka

V naší vinotéce se na Vás těší zaškolený a usměvavý personál, který Vám ochotně poradí s nákupem toho ideálního vína právě pro Vás. V naší nabídce naleznete převážně lahvová jakostní a přívlastková vína od těchto producentů:
  • Vinařství Tomáš Krist Milotice
  • Vinařství Zuzana Prátová Josefov
  • Vinařství Vítek Esterka Čejkovice
  • Vinařství Čech s.r.o. Tvrdonice
  • Vinařství Bronislav Vajbar Rakvice
Dále nabízíme v užších nabídkách vína i od dalších producentů, nicméně u všech klademe důraz na pečlivý výběr. V naší nabídce jsou téměř výhradně vína od malých a rodinných vinařství, které osobně známe a navštěvujeme. Nabídka je doplněna o zajímavá zahraniční vína (např. z Francie, Španělska nebo Rumunska).Nabídku lahvových vín doplňujeme o česká i zahraniční sudová vína. Nejčastěji Vám nabídneme sudová vína od firem: Vinařství Bronislav Vajbar Rakvice, Vinařství Tomáš Krist Milotice, Vinacz Dolní Bojanovice nebo Vinařství Miroslav veselý Moravský Žižkov.

V doplňkovém prodeji na Vás čeká Krkonošská medovina, ovocné destiláty nebo různé propagační předměty k prodeji vín.

Vinárna

Kromě vinotéky ve stejných prostorách provozujeme vinárnu. Zpestřete si výběr vína posezením u sklenky v příjemném prostředí s malým občerstvením. Využijte možnosti účasti na jedné z ochutnávek vína řízených přímo našimi dodavateli. Ochutnáte více vzorků najednou, k vínu dostanete pečivo, sýry, uzeniny, olivy, dozvíte přímo od vinařů, v čem spočívají jejich výrobní postupy, kterými vtisknou vínu svůj nezaměnitelný charakter, dobře se pobavíte a navíc si ihned můžete ochutnaná vína nakoupit za výhodné ceny.
2014 tekuta-historie.cz